martan
10 اسفند 1401 - 18:51

حضور جوانان در راهیان نور از مظاهر شکست دشمنان در جنگ شناختی است

اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:حضور باشکوه جوانان در اردوهای راهیان نور از مظاهر شکست دشمنان در جنگ شناختی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی عصر چهارشنبه در بازدید از اردوگاه شهید زین الدین در اندیمشک اظهار داشت: در سال‌جاری خوشبختانه استقبال مردم به ویژه جوانان از اردوهای راهیان نور چشمگیر بوده و این نشان از زنده بودن فرهنگ دفاع مقدس است و یکی از ضرورت‌های امروز به تصویر کشاندن این حضور باشکوه است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه حضور باشکوه جوانان در اردوهای راهیان نور از مظاهر شکست دشمنان در جنگ شناختی است، گفت: این حضور باید به خوبی روایت و به تصویر کشیده شود.

وی با بیان اینکه حضور باشکوه جوانان در اردوهای راهیان نور، تکریم فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از رزمندگان است، افزود: روایت‌های ویژه و صحنه‌های دلدادگی در این اردوها باید به خوبی و هنرمندانه به تصویر کشیده شود و لذا هنر و رسانه باید با راهیان نور توجه ویژه داشته باشد.

کریمی با اشاره به اینکه توجه به اردوهای راهیان نور معنویت را در جامعه تقویت می‌کند، گفت: در تهاجم فرهنگی دشمنان که به دنبال تهی کردن جامعه از معنویت هستند، راهیان نور بسیار برکت دارد و منشأ خیرات فراوانی خواهد بود.

حضور جوانان در راهیان نور از مظاهر شکست دشمنان در جنگ شناختی است

وی از آمادگی کامل اردوگاه‌های استان مرکزی در مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و افزود: در راستای استقبال از زائران راهیان نور از ماه‌های گذشته بازسازی و آماده سازی یادمان‌های استان در دستور کار قرار گرفته و فضای سازی مطلوبی انجام شده و هم اکنون در آمادگی کامل هستند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: اردوگاه‌های استان مرکزی از جمله شهید رحیم آنجفی خرمشهر، شهید زین الدین اندیمشک، شهید مسعودیان اهواز هم اکنون با ظرفیت روزانه بیش از ۱۵۰۰ نفر آمادگی استقبال از زائران هستند و در صورت اعزام بیشتر از اردوگاه‌های دیگر استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در اسفند ماه شاهد اعزام سه بخش از اردوها هستیم که راهیان نور دانشجویی و همچنین اعزام راهیان نور عمومی و اعزام با خودروی شخصی از بخش‌های دیگر است.

کریمی عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰ با توجه به محدودیت‌های کرونایی ۵۴۰۰ نفر اعزام انجام شد و تمرکز بر روی راهیان نور مجازی بود ولی با توجه با کاهش بیماری امسال تعداد قابل توجهی از مردم استان هدف گذاری شده است.

حضور جوانان در راهیان نور از مظاهر شکست دشمنان در جنگ شناختی است

منبع: مهر
شناسه خبر: 1066843